Witaj,
bardzo nam miło, że znalazłeś się na stronie naszej firmy. Jeśli jesteś osobą, która poszukuje najlepszej jakości oraz nowoczesnych metod i narzędzi komunikacyjnych, nasza oferta jest dla Ciebie!

Organizujemy kursy językowe, szkolenia dla firm i klientów indywidualnych oraz warsztaty rozwoju osobistego. Nasza bogata oferta kierowana jest do dzieci, młodzieży, aktywnych kobiet, firm i instytucji.

INSPIRATION to miejsce gdzie pasja przenika się z jakością, a profesjonalizm z otwartością. Ponieważ kochamy to co robimy, w naszej pracy zawsze towarzyszy nam zaangażowanie, energia i radość, które z pewnością udzielą się również Tobie!

Nasi wyjątkowi lektorzy oraz trenerzy będą Cię wspierać w odkrywaniu Twojego potencjału i omijaniu wewnętrznych barier i ograniczeń. Zrobimy to abyś zrealizował swoje cele, przejął kontrolę nad swoim życiem i podniósł jego jakość. Wszystko bez mówienia Ci co i jak masz zrobić, bez sugerowania i robienia tego za Ciebie. My zapewnimy odpowiednie narzędzia oraz metody i będziemy Ci towarzyszyć w drodze do zmiany, której dokonasz sam !

Pamiętaj: „Nie musisz być wielkim , by zacząć, ale musisz zacząć, by być wielkim”.

– Zig Zinglar

Tacy jesteśmy:

Inspirujący ludzie
Nowatorskie metody nauczania
Serdeczni lektorzy i trenerzy
Przyjacielska atmosfera
Interesujące spotkania
Radośni słuchacze
Ambitne przedsięwzięcia
Twórcze warsztaty
Intelektualne dyskusje
Oryginalne pomysły
Najlepsze Centrum Językowo – Szkoleniowe !

Dołącz do nas!

IMG_6519Zapraszam,
Kasia Malinowska